ورود

صفحه اصلی درباره ما محصولات گالری اخبار تماس با ما


امروزه چرخهای صنعت با سرعتی بیش از پیش در حال چرخش است و جهان را به سوی تکنولوژی های برتر سوق می دهد در این میان کشور عزیزمان ایران علیرغم تهدیدها و محدودیتهای خارجی با تکیه بر خود کفایی و نیروهای بومی خلاق توانسته جایگاه مناسبی را در خاورمیانه و آسیا برای خود کسب نماید.

در بحبوحه صنعتی شدن و حرکت بسوی دنیایی مکانیزه و مدرن، شرکتهای با سابقه، با پیشرفت خود تاثیر بسزایی در رشد و بقای صنعت این مرز و بوم داشته اند.

بازرگانی عدالتی نیز با بیش از نیم قرن تجربه در جهت واردات و توزیع انواع بلبرینگای شیار عمیق ، رول برینگهای بشکه‌ای ، انواع یاتاقانها ، بلبرینگهای کف گرد ، بلبرینگهای سوزنی و انواع روان کننده و گریس ،اکنون بعنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان محصولات مکانیزه در این زمینه در شرق کشور شناخته می شود.

فعالیت این مجموعه ، با تغذیه بازارهای داخلی از طریق برپایی چندین فروشگاه و انبار در سطح کشور به حدود 5 دهه پیش باز میگردد، این پیش زمینه، مجموعه را برآن داشت که به منظور خدمت رسانی بهتر، بصورت رسمی قدم در عرصه های بین المللی واردات انواع بلبرینگ از کشورهای چین ، هند و دبی گذاشته و از طریق فراهم آوردن قطعات، موجبات عملکرد و کارآیی هرچه بهتر دستگاههای داخلی را فراهم آورد.

حضور موثر در بازارهای بین المللی و کسب اعتماد و ایجاد اطمینان، در تولید کنندگان بنام، این شرکت را ترغیب کرد تا نمایندگی انحصاری برندهای مطرح جهان را پذیرفته و توزیع کننده محصولات این شرکتها در حوزه های بزرگ صنعتی ایران از جمله تهران ، مشهد ، اصفهان ، تبریز، شیراز ،اهواز ، اراک و سایر بازارهای داخلی کشور باشد .

بازرگانی عدالتی به منظور رسیدن به اهداف عالیه، با همت و تلاش بی وقفه مدیران و کاکنان، مفتخر به کسب گواهی نامه های معتبر بین المللی در زمینه انبارداری و طبقه بندی محصولات و اخذ نمایندگی های رسمی چندین شرکت معتبر دنیا نظیرZWZ-DPI-URB-KOYO-SBR گردیده است که این مهم حاصل نمی شد مگر با کار و تلاش شبانه روزی عوامل کاردان و ساعی این مجموعه.

تمامی محصولات ما دارای استانداردهای ISO بوده ، همچنین قادر به تهیه و توزیع 10.000 نوع محصول هستیم که در جهت مصارف کشاورزی ، صنعتی ، معدن ، دستگاه های بافندگی ، گیربکس ها ، توربین های برقی ، الکترو موتور ها، قطعات یدکی خودروها و صنایع مادر علی الخصوص صنایع فولاد و سیمان کاربرد دارند.

همت و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان این مجموعه در کسب رضایت مشتریان و ارائه محصولات با بهترین کیفیت و در عین حال با نازل ترین قیمت به هموطنان گرامی از دغدغه های مدیریت و جزء چشم اندازهای بلند مدت مجموعه بوده که این مهم متصور نبود مگر با تلاشهای شبانه روزی مدیریت و پرسنل بازرگانی عدالتی.

فعالیت مجموعه ی بازرگانی عدالتی در زمینه بلبرینگ به 50 سال پیش باز می گردد. فعالیتی که با احداث چندین فروشگاه و انبار در سطح شهر آغاز شد و امروزه به بزرگترین وارد کننده بلبرینگای شیار عمیق ، رول برینگهای بشکه ای ،انواع یاتاقانها ، بلبرینگهای کف گرد ، بلبرینگهای سوزنی و انواع روان کننده و گریس در شرق کشور تبدیل شده است.

این شرکت اکنون با اخذ گواهینامه های کیفیت ، طبقه بندی محصولات و انبار داری ، وارد کننده موفق برینگ از دبی ، چین و هند و نماینده رسمی چندین کمپانی مطرح بین المللی از جمله : DPI-ZWZ-URB-KOYO-SBR می باشد.

این مجموعه با برخورداری از تجربه 50 ساله در حرفه توزیع بلبرینگ و نیز با بهره گیری از استاندارد های ISO و تهیه و توزیع 10.000 نوع محصول در زمینه ی مصارف کشاورزی ، صنعتی ، معدن ، دستگاه های بافندگی ، گیربکس ها ، توربین های برقی ، الکترو موتور ها، قطعات یدکی خودروها و صنایع مادر علی الخصوص صنایع فولاد و سیمان توانسته علاوه بر برآوردن نیاز بازارهای داخلی، رقابت در بازارهای جهانی را تجربه کند و در حوزه های بزرگ صنعتی ایران از جمله : تهران ، مشهد ، اصفهان ، تبریز ،شیراز ، اهواز و اراک حضور موثری داشته باشد.

بهره گیری از قیمت های رقابتی همزمان با فراهم نمودن بسترهای رشد و توسعه، متضمن سرمایه گذاری سود آور برای مشتریان نیز می باشد. ما بر این باوریم که فروش، پایان معامله نیست، بلکه آغاز یک تعهد است، تعهدی که رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت.


علی عدالتی
مدیرعامل

امیر سالار عدالتی
مدیر بخش فروش

امیر اعلا عدالتی
مدیر بازرگانی و خرید

عیسی پارسا
مسئول فروش شهرستان‌ها

یکی از اهداف مهم مجموعه ما خدمت رسانی است ، از دلایل موفقیت این مجموعه پیگیری خدمات رسانی به مشتریان است ، به منظور افزایش میزان رضایتمندی مشتریان تلاش ما بر این است که به بهترین شکل نیازهای آنان را تامین نماییم به این جهت فروشگاههای کاملی را در نظر گرفته ایم تا دیگر مجبور به تهیه نیازهایشان از منابع دیگر نباشند .

مشتری مداری:
مشتری قطب اصلی رشد و پیشرفت مجموعه ماست تلاش ما بر این است که برای خدمت رسانی بهتر کلیه جوانب را در نظر بگیریم و هرگونه موانع موجود میان توزیع کننده و مشتری را برطرف سازیم ، و شعار قدیمی " همیشه حق با مشتری است " را در ذهن داریم .

PublicRelationDep @ edalatiTrading.com

نصب ، راه اندازی ، تعمیر و نگهداری و نوع روان کننده در طول عمر یک محصول مقوله ای بسیار مهم است که تیم مشاوره فنی تخصصی بازرگانی عدالتی همواره پشتیبان و همراه شماست.

خدمات رسانی آنلاین:
با ثبت نام و نشان شرکت یا مجموعه خود از جدیدترین اطلاعات و خبرها در زمینه مشاوره های فنی در زمینه بلرینگ ، مجله های تبلیغاتی ، و لیست قیمتها با خبر شوید.

OnlineService @ edalatiTrading.com

انبار های این مجموعه از گواهی هایی نظیر کیفیت و طبقه بندی محصولات برخوردار می باشند.

در انبارهای این مجموعه حجم وسیعی از برینگها در سایزها و برندهای مختلف به منظور ارائه به بازارهای مصرف موجود میباشد تا در صورت نیاز در اسرع وقت به مشتریان ارائه شوند.


Sales @ edalatiTrading.com

طراحی و توسعه: IranWebs.com